Co se dělo, děje a připravuje

 

Svět v pohybu (a já v něm)

 

Na podzim tohoto roku se zúčastním besedy v obci Suchý. Ptáte-li se, proč právě tam, odpověď je jednoduchá: V blízké vesnici Žďárná jsem se narodila, moje známá, která je zastupitelka obce Suchý, mne pozvala na příjemné povídání o knihách a životě.

A protože se dobří holubi vracejí, moc se na své rodné místo těším.

 

Nejpozději do září tohoto roku vydám sbírku Tiché volání a snad i druhé vydání Rubu a líce. Děkuji Vám za podporu a přízeň, za to, že mé básně a prózu čtete a podporujete mne. Bez Vás by byla radost třetinová!

 

Rok 2019 je ve znamení mé spolupráce s brněnským vydavatelstvím na dvou knihách na téma divy světa a český les. Věřím, že knihy budou pěkné a poučné. O jejich cestě na pulty knihkupectví Vás budu informovat.

 

A ještě trochu vzpomínání…

V březnu 2019 jsem v rámci akce Dramatická jelita v Artbaru Druhý pád četla fejeton a báseň. Byla to povedená taškařice. Náhodou se tam nachomýtl i Dominik se svojí hudbou a mým textem.

více na

https://www.facebook.com/pg/DRAMATICK%C3%81-JELITA-158788697595476/photos/?tab=album&album_id=1363264000481267

Jsem nadšená, že můžu čas od času přispět do Žabovřeského zpravodaje. Přečtěte si o projektu Ježíškova vnoučata nebo Od srdce k srdci. Tento školní rok jsem v rámci povolání měla tu čest pozvat také malíře Pavla Čecha. Můžete se o tom dočíst také ve zpravodaji měsíce května 2019.

 

***

zima 2018

Tehdy jsem se podílela jako překladatelka  na nádherné knížce jménem Domeček pro myšku. Kdybyste si ji chtěli také přečíst (nebo ji třeba číst se svojí ratolestí), stačí projít svá oblíbená knihkupectví. 🙂

***

Dne 9. října 2018 jsme spolu s Dominikem Levíčkem uskutečnili čtení v Knihovně Jiřího Mahena v Bohunicích s Pohádkami z parapetu a úžasnými dětmi. Abyste nebyli o tuto atmosféru nijak ochuzení, posílám pár rychloobrázků. Doufám, že se tak pohádkově budeme mít brzy znovu, třeba v jiné knihovně nebo škole.

 

 

 

Tato slideshow obsahuje JavaScript.